bootstrap table

SPEELRONDE 13 KLAVERJASSEN

Klaverjassen - Eindklassement bekijken/afdrukken per ronde
Speelronde:
Nr:Naam:Punt 1Sprint 1Punt 2Sprint 2Punt 3Sprint 3Totaal Punten:Totaal Sprint:
001Dhr. H. van Emmen17310194211558052311
002Dhr. H. Hellendoorn20182161101518051472
003Mevr. G. Willemsen17411194211426151093
004Dhr. R. Beumer13230179601947050660
005Dhr. G. Westerbeek17310179601480150071
006Dhr. J. Westerbeek20182173511235149884
007Mevr. R. Schrijer18261151411537048772
008Mevr. G. Spanhaak13230159101947048610
009Dhr. N. Kinderman18671140701542048161
010Dhr. J. Kappers18012140701542047502
011Dhr. F.R. van de Vegt13950161101649046550
012Dhr. C. Wissink13211168911626046362
013Dhr. F.R. Egbers18012131301480145943
014Dhr. H. Groothuis18261106001626045121
015Mevr. H. Vrieleman15000150001500045000
016Dhr. J. Vrieleman15000150001500045000
017Dhr. R. Stel12860168911494144692
018Mevr. H. Wissink17411109601537043741
019Mevr. J. Meuleman18671127701223043671
020Mevr. I. Kinderman14210159101335143471
021Dhr. M. Visscher14210127701649043470
022Dhr. F.R. Butink12841151411518043162
023Dhr. J. Harkink12910159501394042800
024Dhr. J.W. Mondria14090131301558042800
025Dhr. J. Bulthuis14090141811335141622
026Mevr. J. Heldoorn12841159501235141142
027Dhr. J. van Enk14000140001200040000
028Dhr. H. Havers12910141811223039321
029Mevr. S. Holleman13950109601426139171
030Dhr. E. Land13211106001494138752
031Dhr. W. van de Berg1300013000900035000
032Dhr. J. Bijkerk1300013000900035000
033Dhr. H. Dijkslag1300013000900035000
034Dhr. G. Kamphuis1300013000900035000
035Dhr. P. Rakers1300013000900035000
036Dhr. M. Wilke1300013000900035000
037Mevr. R. Wilke-Reuvekamp1300013000900035000

Let op! Graag uw speciale aandacht voor:

Paastoernooi Zaterdag 13 april 2019. Aanvang: 13.00 uurr.

Feestavond (alleen voor leden) Zaterdag 18 mei 2019. Aanvang: 19.45 uur.

Begin NW. seizoen, aanvang: Zaterdag 21 september 2019. Aanvang: 14.00 uur.

Voor nadere informatie:
F. Egbers. Piet Heinstraat 19, Zwolle. Telefoon: 038-4541746.

 

Kaartclub Blauwvingers Zwolle

F. R. Egbers (secretaris)
Piet Heinstraat 19
8023 VC Zwolle
Telefoon: 038-4541746


Ook lid worden?

Wilt u zich aansluiten bij een van de gezelligste kaartclubs van Nederland? Of wilt u meer informatie over onze kaartclub? Neem dan contact op via onze contactpagina.

Onze locatie kunt u vinden in:

"Wijkcentrum Bestevaer",
Trompstraat 10B (ingang Ruijterstraat)
8023 TP Zwolle
Telefoon: 038-4538186