bootstrap table

STAND NA 13 RONDEN KLAVERJASSEN

Klaverjassen - Eindklassement bekijken/afdrukken na 13 ronden
Speelronde:
Nr:Naam:Ronden gespeeld:Totaal Punten:Totaal Sprint:
001Dhr. R. Beumer366481613
002Dhr. R. Stel396425623
003Mevr. R. Schrijer366150819
004Dhr. J. Kappers396094518
005Dhr. N. Kinderman396069623
006Dhr. J.W. Mondria306032618
007Mevr. G. Willemsen366031117
008Dhr. J. van Enk306012316
009Mevr. J. Meuleman396008422
010Dhr. F.R. Butink395982818
011Dhr. F.R. van de Vegt395973716
012Dhr. H. van Emmen305935012
013Dhr. G. Westerbeek335929413
014Mevr. I. Kinderman395925517
015Dhr. F.R. Egbers395924422
016Dhr. J. Vrieleman365905016
017Dhr. C. Wissink335883215
018Dhr. H. Hellendoorn335874815
019Mevr. J. Heldoorn305851113
020Mevr. H. Wissink36582809
021Dhr. J. Bulthuis365814815
022Mevr. H. Vrieleman335807414
023Dhr. J. Westerbeek305799918
024Dhr. J. Harkink395749813
025Dhr. E. Land33574109
026Dhr. M. Visscher27572119
027Dhr. M. Wilke275716711
028Dhr. H. Havers27565248
029Dhr. G. Kamphuis18555236
030Dhr. H. Groothuis30554324
031Dhr. P. Rakers275511911
032Mevr. G. Spanhaak18531815
033Mevr. R. Wilke-Reuvekamp125284210
034Dhr. W. van de Berg185265610
035Mevr. S. Holleman21525625
036Dhr. H. Dijkslag15519656
037Dhr. J. Bijkerk3496352

Let op! Graag uw speciale aandacht voor:

Paastoernooi Zaterdag 13 april 2019. Aanvang: 13.00 uurr.

Feestavond (alleen voor leden) Zaterdag 18 mei 2019. Aanvang: 19.45 uur.

Begin NW. seizoen, aanvang: Zaterdag 21 september 2019. Aanvang: 14.00 uur.

Voor nadere informatie:
F. Egbers. Piet Heinstraat 19, Zwolle. Telefoon: 038-4541746.

 

Kaartclub Blauwvingers Zwolle

F. R. Egbers (secretaris)
Piet Heinstraat 19
8023 VC Zwolle
Telefoon: 038-4541746


Ook lid worden?

Wilt u zich aansluiten bij een van de gezelligste kaartclubs van Nederland? Of wilt u meer informatie over onze kaartclub? Neem dan contact op via onze contactpagina.

Onze locatie kunt u vinden in:

"Wijkcentrum Bestevaer",
Trompstraat 10B (ingang Ruijterstraat)
8023 TP Zwolle
Telefoon: 038-4538186